Uue toote tutvustus: Maxi-Cosi Mica 360 Pro turvatool

Mica 360 Pro: Mugavus, ohutus ja innovatsioon

Täna räägime Maxi-Cosi Mica 360 Pro turvatoolist, mis pakub parimat mugavust beebidele ja väikelastele vanuses 0-4 aastat. Selle istme üliinovatiivne SlideTech® tehnoloogia, FlexiSpin pöörlemine, 5 mugavat asendit ja lihtne vöödesüsteem muudavad autosõidud lapsevanematele märksa lihtsamaks ja mugavamaks. Disainitud kõrgeimate i-Size ohutusstandardite järgi. Integreeritud SlideTech™ tehnoloogia muudab lapse turvatooli paigutamise ja sealt välja võtmise hõlpsamaks kui kunagi varem. Lihtsalt libista, pööra ja mine!

Mica 360 Pro ainulaadsed müügiargumendid:

 1. Innovatiivne SlideTech® tehnoloogia: Revolutsiooniline libisev autoistme tehnoloogia muudab igapäevaelu vanemate jaoks lihtsamaks. Pole seljavalusid, lapse pea löömist vastu autot ega võitlust istmesse paigutamisel. Lihtsalt libista, pööra ja mine!


  Maxi-Cosi Mica 360 Pro

 2. Mitu seljatoeasendit: 5 ülimalt mugavat kallutusasendit võimaldavad lapsel magada erinevates asendites ja kogeda parimat mugavust igal pool, kuhu te lähete.

  Maxi-Cosi Mica 360 Pro lamamisasend

 3. Lihtne vöödesüsteem: Mica 360 Pro turvatoolil on lihtne turvarihmade süsteem, mis hoiavad avatud asendis üleval ning lahtiselt, nii et saate lapse autosse paigutamist ja sealt välja võtmist hõlpsalt teha.

  Maxi-Cosi Mica 360 Pro rihmad

 4. G-CELL külgkaitse: Ehitatud kõrgeimate ohutusstandardite järgi, Mica 360 Pro sisaldab integreeritud G-CELL küljekaitset, et tagada teie lapse ohutus külgkokkupõrke korral.

  Maxi-Cosi Mica 360 Pro külgkaitse

Kategooria alateemad

Ohutus: Mica 360 Pro on ehitatud kõrgeimate i-Size ohutusstandardite järgi, pakkudes teie lapsele parimat kaitset vanuses 0-4 aastat. Mica 360 Pro-l on patenteeritud AirProtect® õhkpadjad peatoe sees, et kaitsta teie last ja vähendada peavigastuste riski kuni 20%. Kuna 45% kokkupõrgetest tuleb küljelt, on Mica 360 Pro'l integreeritud G-CELL küljekaitse; spetsiaalselt konstrueeritud jõudude hajutamiseks eemale teie lapsest, et vähendada vigastusi eriti pea, kaela ja õlgade ümber. Kaitstes teie last aastate jooksul.

Kasutusmugavus: Tänu oma innovaatilisele SlideTech® tehnoloogiale ja ühe käega 360° pöörlemisele muudab Mica 360 Pro teie beebi autosse ja sealt välja saamise eriti lihtsaks. See paigaldatakse kiiresti ISOFIX kinnituste abil ning tugijalg tagab stabiilsuse. Meelerahu tagamiseks näitavad abistavad visuaalsed indikaatorid, millal alus ja tugijalg on õigesti paigaldatud. Tänu integreeritud alusele saate oma last autosse lihtsalt ja sujuvalt libistada, ilma et peaksite oma pead või selga vigastama. Mica 360 Pro turvatooli saab hõlpsasti paigutada mis tahes 5 lamamisasnedisse, kasutades ainult ühte kätt. Ja kui turvatool libiseb autost välja, on lapse vööde kinnitamine veelgi lihtsam.

Vanusevahemik: Mica 360 Pro turvatooli saab kasutada alates sünnist (koos ülimugava integreeritud beebisisuga) kuni 4-aastaseks saamiseni (105 cm). Suurepärase mugavusega Mica 360 Pro pakub vanematele meelerahu, teades, et nad annavad oma beebile parima unemugavuse alates esimesest päevast. Ja nagu iga lapsevanem teab, on uni hindamatu igas vanuses! Lisaks tagab väärkasutamist takistav nupp, et teie laps sõidaks alati seljaga sõidusuunas (kuni 15 kuud). Pärast 15. kuud saavad vanemad valida kas sõita edasi seljaga sõidusuunas või vahetada näoga sõidusuunas asendisse. Mica 360 Pro'l on äärmiselt mahukas iste, et teie lapsel oleks piisavalt ruumi kasvamiseks.

Mugavusfunktsioonid: Parim mugavus vanusele 0-4 aastat. SlideTech® ja FlexiSpin pakuvad vanematele ületamatut mugavust, samal ajal kui 5 kallutusasendit pakuvad lastele ületamatut unemugavust. AirProtect® ohutuspadjad pole mitte ainult kaitsevad, vaid ka äärmiselt pehmed ja pakuvad teie pisikesele lisapehmendust. ClimaFlow paneelid ja võrkkangast katteriided maksimeerivad õhuringlust, tagades teie lapsele alati ideaalse temperatuuri. Valmistatud pehmetest, 100% taaskasutatud kangastest.

Tutvu tootega meie e-poes või tule külasta Beebikeskuse kauplust!

Vaata ka tutvustavat videot!