14-PÄEVANE TAGASTAMISÕIGUS

  1. Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (kauba Omniva pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest). Kauba tagastamiseks peab klient kirjutama Babytrio kodulehel olevale e-posti aadressile (info@babytrio.ee). Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba müüjale hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.
  2. Klient võib kasutada lepingust taganemise õigust, kui kaup on kasutamata ja rikkumata. Soovitame kliendil kõik kaubad, mida ta soovib tagastada, kohale toimetada ühe korraga. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient. Kaubad tuleb tagastada originaal-transpordipakendis.
  3. Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt pakendist välja võetud aluspesu, ujumisriided, sokid, hügieenitooted). Tagastus aktsepteeritakse ainult koos täidetud taganemisavaldusega.
  4. Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab müüja kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.
  5. Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on müüjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahju hüvitamist.
Lumav Commerce