Detailne ülevaade uutest Emmaljunga Sento mudelitest

Räägime lähemalt Emmaljunga uuest kollektsioonist nimega Sento.

Sento seeria on tulnud, et välja vahetada NXT seeria ning et astuda sammuke lähemale Emmaljunga tehase ja brändi suurele sündmusele – 100. tegutsemisaastale (alates 1925).

Sellest lähtuvalt on Sento nimel kaks tähendust: esiteks 100 aastat (sajand) ning teiseks ladinakeelne tähendus “ma tunnen”. Sinu unistuste lapsevankrit saab kõige paremini leida tundes ja proovides – milline vanker tundub just sinule hea, mida on kõige mugavam lükata ning millisesse elusituatsiooni vankrit vajad. Loe altpoolt, millised on uued Sento seeria mudelid ning tule tutvuma ja proovisõitu tegema Beebikeskuse kauplusesse.


Millist vankriraami sa vajad?

Raam on lapsevankri alumine osa, mille külge on kinnitatud rattad, lükkesang, käepide ja pakikorv. Kõik Emmaljunga Sento raamid on valmistatud keskkonnasõbralikust alumiiniumist. Raamile saab kinnitada kas vankrikorvi, istumisosa või spetsiaalsete adapterite abil ka turvahälli.

Sento mudelitel on 4+1 erinevat raami valikut. Iga raam sobib erinevatesse elusituatsioonidesse seega valikut on igale maitsele. Raame eristavad erinevad rattamõõdud, kohandatavus ja detailid.

Nendele kõikidele raamidele kinnituvad vankrikorv, Ergo istumisosa, Flat istumisosa ja erinevad turvahällid (adapterite abil). Samad "pealmised osad" sobivad kõikidele raamidele, nii et saad tulevikus vankreid vastavalt vajadustele kohandada. Näiteks kui sa praegu elad linnas ja vajad kergeid ja kompaktseid lahendusi, aga järgmisel aastal elad uues kodus, kus on väljakutseid pakkuvad maastikud, saad lihtsasti raami vahetades leida uue vankri, mis sobib uue elusituatsiooniga.

Kõikidel raamidel on:

- Easy Brake pidur, mis ei määri su jalatseid ja näitab värvilise indikaatoriga, kas rattad on lukustatud või mitte
- Torkekindlad rehvid, millel on sügav offroad-muster, välja arvatud Sento Lux raamil, millel on siledapinnalised rehvid
- XXL pakikorv, mille kandevõime on 10kg
- Helkurribad pakikorvil, et pakkuda lisaturvalisust pimedal ajal
- Pehme vedrustus kõigil neljal rattal. Tagumise telje vedrustus on reguleeritav pehme (Soft) ja jäigema (Hard) vahele


Raamid

SENTO       SENTO PRO SENTO MAX SENTO LUX
Emmaljunga Sento raam Emmaljunga Sento Pro raam Emmaljunga Sento Max raam Emmaljunga Sento Lux raam

Emmaljunga Sento raam

Sento on kerge, käepärane ja kompaktne. Sento sobib ideaalselt linnas elavatele inimestele, kelle elutempo nõuab kiiret ja lihtsat lahendust.

Sento vankriraamil on mugava suurusega Outdoor rehvid (21 cm ees ja 28 cm taga) ning reguleeritav vedrustus. Pehme vedrustuse abil saab see raam suurepäraselt hakkama ka erinevatel maastikel.

Uus ja täiustatud kokkupanemismehhanism toimib ülilihtsalt ning tänu sellele jääb vankriraam komapktse suurusega.
Näitajad: Vankriraami kaal 9.9kg | vankriraami mõõdud kokkupandult 84,5 x 59,5 x 31cm (pikkus, laius, kõrgus) | esiratta läbimõõt 21cm | tagaratta  läbimõõt 28cm

Tutvu Sento mudeliga siin

Emmaljunga Sento Pro raam

Sento Pro on mitmekülgne vanker, mis sobib igasugustele maastikele - nii linna munakivitänavatele kui metsaradadele.

Sellel raamil on samuti reguleeritav vedrustus. Sento Pro rattad on nüüd suuremad, kui tavalisel Sento mudelil (esiratas 23cm ja tagaratas 31cm).
Üldreegel on, et mida suuremad rattad, seda lihtsam on üle erinevate takistuste saada ja liikumine erineval maastikul ning lumes on märksa sujuvam. Suured rattad tõstavad samal ajal ka raami kaalu ja suurust.

See kõik mõjutab vankri stabiilsust ning juhitavust. Kõige paremini saab sellest aru, kui tulla kauplusesse kohapeale ning testida ise järgi.

Uus lihtne kokkupanemismehhanism on kõikidel raamidel, samuti ka sellel Sento Pro mudelil.

Tutvu Sento Pro mudeliga siin

Emmaljunga Sento Max raam

Sento Max mudelil on tugevdatud raam, reguleeritav vedrustus ja suured rattad.

Tugevdatud raam tähendab, et sellele saab eraldi GoDouble adapteri lisada ning selle abil muuta sobivaks kahele lapsele. Adapteriga saab raamile paigaldada kaks erineva vanusevahega last (iste+iste või vankrikorv+iste). GoDouble adapter on eraldi müügil.

Sento Max on tugev ja stabiilne, nii et see saab hakkama igasugusel maastikul.
Reguleerige vedrustust vastavalt olukorrale ja hankige vajalikud lisatarvikud.
Samuti on võimalik Sento Max mudelile lisada Quad Kit ning selle abil muuta oma raam nelja suure rattaga lahenduseks. Sellisel kujul ei jää vankriga mitte üheski lumes ega mudas hätta.

Max raamil on suured Outdoor rehvid: 23 cm ees ja 31 cm taga.

Sento Max mudelil on klassikaline kokkupanemismehhanism, mis oli ka NXT90 mudelitel.

Tutvu Sento Max mudeliga siin

Emmaljunga Sento Lux raam

Sento Lux on valik neile, kes soovivad veidikene rohkem eksklusiivsust oma vankritesse.
Vankriraam on viimistletud kõrgläikega, mis annab veelgi luksuslikuma välimuse.
Samuti on raamil mitmeid kroomitud metallist detaile ning vankrikorvil ja isteosal tepitud viimistlus.

Tugevdatud raam tähendab, et sellele saab eraldi GoDouble adapteri lisada ning selle abil muuta sobivaks kahele lapsele.
Adapteriga saab raamile paigaldada kaks erineva vanusevahega last (iste+iste või vankrikorv+iste). GoDouble adapter on eraldi müügil.

Tugev konstruktsioon ja reguleeritav vedrustus tagavad mugava sõidu igasugusel maastikul.

Pimedas lisaturvalisuse tagamiseks on ratastel helkurribad.
Sento Lux vankriraamil on siledad suured täiskummrehvidel rattad: 23 cm ees ja 31 cm taga. Lux on varustatud samuti klassikalise kokkupanemismehhanismiga, mis oli varem NXT90 mudelitel.

Tutvu Sento Lux mudeliga siin

Emmaljunga Twin 735 raam

Emmaljunga Sento Twin 735 raam

Twin 735 raamile mahuvad kaks last kõrvuti - see valik sobib sulle, kui soovid lapsevankrit kaksikutele või kahe erineva vanusevahega lastele.

Raamile saate paigaldada teile sobivad valikud:

 - Kaks vankrikorvi
 - Kaks isteosa
 - Vankrikorv ja isteosa
 - Turvahäll ja iste
 - Turvahäll ja vankrikorv
 - Kaks turvahälli

Twin raami Outdoor rattad on tagavad kerge ja muretu juhitavuse - kuigi vankriraamil on kaks last ning seetõttu ka märksa suurem kaal. Spetsiaalses raami disainis kinnitub lükkesang otse tagateljele, muutes vankri lükkamise uskumatult kergeks.

Mis saab, kui pereliikmete arv suureneb ja sul on juba Sento või Sento Pro raam? Hankige lihtsalt Emmaljunga Twin 735 raam ja saate kasutada sama vankrikorvi ja istet ka sellel raamil.

Raamide värvivalikud

Kõik Sento seeria alumiiniumraamid on ajatult klassikalises mustas toonis.
Saadaval on pruunist nahast või mustast nahast käepidemega.

Outdoor = pruun kunstnahk

Black = must kunstnahk

Järgmiseks peate valima, mida raamidele kinnitate. Esimesed 6-9 kuud saab beebi mõnusalt lõõgastuda avaras ja pehmes vankrikorvis, seejärel saab minna üle istumisosa peale, mis on mõelduda kasutamiseks kuni lapse kaaluni 22kg (umbes 4-5. eluaastani).
Valikus on 6 ilusat värvi, millest uued on All Black, Outdoor Brown ja Outdoor Forest. Sento Lux mudelist leiate 2 elegantset kunstnahast värvivalikut (Polar White ja Sand Beige).

Vankrite kangad on värvitud vettsäästva, keskkonnasõbraliku Dope Dye meetodiga.


Vankrikorvid

Emmaljunga Sento vankrikorvid

See on kõige lihtsam, sest peate lihtsalt valima teie perele sobiva värvi. Emmaljunga Sento vankrikorv on turvaline, pehme ja avar pesa väikesele beebile esimesteks kuudeks.
Vankrikorvi uus Thermobase põhi on loodud optimaalse õhuringluse tagamiseks. Uued veekindlad tõmblukud hoiavad tuule ja niiskuse eemal ning takistavad tõmblukkude määrdumist.
Kaarvarjul on sääsevõrguga varustatud õhutusava, mis parandab õhuringlust. Samuti on kaarvari pikendatav, et kaitsta last heitliku ilmastiku eest.
Kaarvarjule on lisatud helkurriba, mis parandab nähtavust pimedal ajal ja mida saab mugavalt vastavalt vajadusele peitu panna.
Vankrikorvi puuvillast sisevooder on eemaldatav ja masinpestav.
Outdoor värvide puhul on pruunid ja All Black värvi puhul mustad kunstnahast detailid.
Sento Lux vankrikorvil on kunstnaha sisse tehtud tepingud ning topeltõmblused.

Isteosad

Emmaljunga isteosad on tuntud oma avaruse ja mahutavuse poolest, sobides suurepäraselt meie põhjamaisesse kliimasse. Eriti pikk seljatugi, piisavalt ruumi soojakotile, lihtsalt kasutatavad magnetilised rihmad, XL katus, reguleeritav jalatugi ja reguleeritavad õlarihmad. Outdoor värvide puhul on pruunid ja All Black värvi puhul mustad kunstnahast detailid.

Emmaljunga Sento Flat isteFlat Emmaljunga Sento Ergo isteErgo

See on täislamav iste, mis tähendab, et laps saab isteosas olla täiesti sirgelt.


Eelised: rohkem lamamisasendeid | mahukas | sobib kasutamiseks ka paksema soojakotiga
Puudused: veidi raskem | lühem kasutusaeg | veidi ebamugavam seljatoe reguleerimine

Ergonoomiline lohuga isteosa, mis tähendab, et laps on kõige lamavamas asendis nagu tugitoolis (jalad kõrgendatud). Siin saab reguleerida kogu istenurka korraga, seega lapse jalad ja selg liiguvad üheaegselt lamavasse või istuvasse asendisse.


Eelised: kergem isteosa | pikem kasutusiga (110cm) | lihtsam reguleerida seljatoe liikumist
Puudused: kitsam (talvisel ajal võib osade laste jaoks jääda kitsaks)


Materjalid

Emmaljunga rattad Outdoor Emmaljunga Sento seeria vankriraamid on valmistatud põhjamaisest Hydro REDUXA alumiiniumist, mille CO2-heide on kuni 75% väiksem kui tavalisel alumiiniumil.Emmaljunga vankrikorvi lukudREDUXA alumiiniumi   toodetakse ainult taastuvate energiaallikate   abil.

 Vankrite rehvid on nö. hooldusvabad rehvid, mis on 100% taaskasutatavad ja ei sisalda ohtlikke aineid.

 Vankrikorvis ja istmetes kasutatakse PROTEX kangaid, mis taluvad hästi erinevaid ilmastikuolusid - kangas tõrjub mustust ja vett (hoolimata sellest, et vihma eest kaitsmiseks on olemas   vihmakate!).

 Õmblused on tihedad ja tugevad, nii et tuul ja tuisk ei pääse lapsele ligi.

 Kangad on värvitud spetsiaalse DOPE DYE meetodiga, mis säästab tootmises kuni 80% veekasutusest.

 Emmaljunga vankrid on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest, mis koormavad meie loodust ja keskkonda võimalikult vähe. Materjalivalikud on tehtud nii, et need vastaksid   põhjamaiste ekstreemsete ilmastikuolude nõuetele.
Lisatarvikud

 Emmaljunga Sento mudelitele on võimalik juurde osta mitmeid erinevaid lisatarvikuid, et kohandada lapsevankrit veelgi rohkem oma soovidele. Putukavõrk on juba raamiga komplektis – seda saab kinnitada nii vankrikorvile kui ka isteosale.

Emmaljunga jalakate Emmaljunga külgkorv Emmaljunga soojakott Emmaljunga organiser

Jalakate: need on saadaval isteosaga samas toonis, et hoida ühtset joont

Külgkorv: praktiline lisatarvik, mis pakub lisa hoiustamisruumi

Soojakott: samuti saadaval isteosaga samades toonides. Mõnus ja pehme soojakott on talvisel ajal asendamatu lisatarvik

Organiser: suurepärane lahendus, mis kinnitub vankri käepideme külge, et hoida kõik vajalikud asjad käeulatuses

Emmaljunga Roadeo seisulaud Emmaljunga Travel beebitarvete kott Emmaljunga joogitopsihoidja Emmaljunga turvahälli adapterid

Roadeo istmega seisulaud: suurema lapse jaoks mõeldud seisulaud, kus on võimalik ka istuda

Tarvete kott: suurem ja mahukab beebitarvete kott, mida on võimalik riputada oma vankriraami käepideme külge

Joogitopsihoidja: hoidke oma lemmikjook alati käeulatuses

Turvahälli adapterid: nende abil saate oma turvahälli kinnitada lihtsalt ja mugavalt vankriraami külgeKogu Emmaljunga toodete valikuga saate tutvuda siin