-20%

Emmaljunga NXT60 Flat jalutuskäru

Uus jalutuskäru Emmaljunga Kite 250 ühendab endas võimeka läbivuse ja uskumatult kompaktse kokkupandavuse. Kvaliteetsed materjalid ja kõrge kasutusmugavus muudavad vankri ideaalseks lapse transpordivahendiks jalutuskäikudel ja reisidel.

Transport 2 päeva
Alates 399,00 € Tavahind 499,00 €
Laos
SKU
Emmaljunga KITE 250 jalutuskäru

Emmaljunga KITE 250 jalutuskäru

Omadused:

Jalutuskäru Emmaljunga Kite 250 on ideaalne aktiivsetele vanematele, kes armastavad palju jalutada ja reisida koos oma väiksega. Vastupidav HYDRO REDUXA alumiiniumraam ja suured, torkekindlad Solight-Ecco rattad pakuvad erakordset stabiilsust, head liikuvust maastikul ning sujuvat ja raputusvaba sõitu igal tüüpi maastikul ja teedel.

Ülimalt kompaktne kokkupandavus võimaldab Kite 250 vankrit hõlpsasti transportida auto pagasiruumis. Sealjuures säästab ülikerge raam teie jõudu korduvatel tõstmistel autosse, muutes reisimise lihtsamaks ja nauditavamaks.

Suurt tähelepanu on pööratud lapse mugavusele. Iste on piisavalt suur ka kuni 22 kg kaaluvate laste jaoks (kuni 4-aastased lapsed). Seljatugi käib lamavasse asendisse, et laps saaks muretult magada. Istuvas asendis on seljatoe pikkus 68 cm ja lamavas asendis 62 cm.

Kite 250 koostamisel kasutatud materjalid on keskkonnasõbralikud ja beebidele täiesti ohutud. Materjalid on ELi poolt sertifitseeritud ja taaskasutatavd, mis säästab meie keskkonda.

Näitajad:

  • Kaal: 7,9kg
  • Mõõdud: 88 x 48 x 113cm (pikkus, laius, kõrgus)
  • Mõõdud kokkupandult: 56 x 48 x 25cm (pikkus, laius, kõrgus)
  • Rataste läbimõõdud: 197mm / 250mm (esimesed, tagumised)
  • Lükkesanga kõrgus: 113cm
  • Seljatoe pikkus: 62-68cm (oleneb, kuidas mõõta)
  • Pakikorvi kandevõime: 5kg
Lisainfo
Bränd Emmaljunga
Anna tootehinnangut
Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru
Lumav Commerce