Soodus

Emmaljunga Edge Duo Combi lapsevanker

Kaasaegsele perele mõeldud NXT90 on Emmaljunga uue ja ekslusiivse NXT kollektsiooni esimene jalutuskäru.
See jõuline ning sportlik, kuid samas ka modernne ja elegantne jalutuskäru on mõeldud kasutamiseks lastele kaaluga kuni 22kg.

Emmaljunga NXT90 jalutuskäru

Kohanda Emmaljunga NXT90 jalutuskäru

* Kohustuslikud väljad

Alates 839,00 € Tavahind 899,00 €

Laos

SKU
Emmaljunga NXT90 jalutuskäru
Sinu valik
Emmaljunga NXT90 jalutuskäru
Emmaljunga NXT90 jalutuskäru

Laos

839,00 €

Kokkuvõte

  Emmaljunga NXT90 jalutuskäru on disainitud ja toodetud Rootsis. Hoolikalt valitud materjalid ja pühendumus keskkonnahoidliku tootmise suunas muudab selle jalutuskäru täiesti ainulaadseks.

  NXT vankriraam

  Moodne ning stabiilne alumiiniumist raam, koos EasyFixTM kinnitustega, mille abil saate hõlpsasti paigaldada nii vankrikorvi, kui ka isteosa. NXT90 raam on varustatud ka suure ning mahuka pakikorviga, millele on tagatud lihtne ligipääs igalt küljelt (külgedel helkurid). Alates 2018 mudeliaastast on NXT90 raamil ka muudetav vedrustus. Raam on kokkupandult äärmiselt kompaktne. Vankriraami kokkupanemisel tuleb appi automaatne lukustussüsteem, mille abil püsib vankriraam kokkupandult ja kompaktselt. NXT90 jalutuskärul on ergonoomiline ja teleskoopiline lükkesang, mida saate täpselt oma pikkuse ja mugavuse järgi sättida. Nahast käepide on varustatud ka ohutusrihmaga.
  Vankriraam on saadaval kolmes variandis: Silver Ecco (täiskumm), Black Ecco (täiskumm) ja Black Outdoor (õhkrehvidel). Eest pöörlevaid rattaid on võimalik raskema maastiku jaoks lukustada ning rataste eemaldamine toimub vaid ühe nupuvajutusega.

  NXT Ergo isteosa

  Isteosa on mõeldud lastele alates ca. 6. elukuust ning seda on võimalik kasutada pööratuna nii lapsevanema suunas kui ka sõidusuunas. Maksimaalse mugavuse tagavad 4-asendiline reguleeritav seljatugi, reguleeritav jalatugi ning pikendatav ja reguleeritav kaarvari. Kaarvari on valmistatud veekindlast materjalist ning pakub suurepärast kaitset ka päikese eest (UPF50+). Turvalisuse tagamiseks on isteosal 5-punkti kinnitusega turvavööd koos õlapehmendustega ning samuti ka turvakaar, mis on ühelt poolt avatav. Isteosa kaarvarju külge on võimalik kinnitada ka vankriraami komplektis oleva sääsevõrgu/päikesekatte (sama asi kinnitub ka vankrikorvi külge).

  Komplektis: 

  • vankriraam
  • isteosa (lohuga)
  • sääsevõrk + UV-kaitsega kate
  Vankrikorv on võimalik eraldi juurde osta.

  Näitajad

  Isteosa
  • Kaal: 4,1kg
  • Sisemõõdud: 105 x 32cm (pikkus, laius)

  Vankriraam
  • Raami kaal koos ratastega: 11,8kg
  • Raami laius tagumiste ratastega: 58,5cm
  • Mõõdud kokkupandult koos ratastega: 90 x 58,5 x 31cm (pikkus, laius, kõrgus)
  • Lükkesanga kõrgus: 68-115cm
  Mõeldud kasutamiseks lastele kaaluga kuni 22kg.
   
  NXT90 jalutuskäru vastab EU turvastandarditele EN1888:2012 ja EN1466:2014
  Lisainfo
  Bränd Emmaljunga
  Anna tootehinnangut
  Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru