BabyBjörn pudipõll Mini 2tk

Uus versioon!

Beebi kandekott BabyBjörn One Air on valmistatud peaaegu tervenisti 3D võrkkangast, mis tagab sujuva õhuringluse ka kõige palavamatel suvepäevadel. Sellisel moel ei teki ebameeldivat higistamist ning beebi püsib kauem rahulikuna. Võrkkangast riie on märksa kergem ning õhulisem, mis tagab beebile naturaalse C-kuju seljaosale.

One Air kandekotiga on võimalik last kanda mitmes erinevas positisoonis. Koti suurus, isteosa ning peatugi on reguleeritavad, mis tähendab, et see sobib nii vastsündinule kui ka sinu kasvavale lapsele.

Vastupidav puusavöö ja pehmendustega õlavööd leevendavad survet sinu seljal ja õlgadel, mis muudab pikemaajalise kandmise mugavaks ja mõnusaks.

Alates 199,90 €
Laost otsas
SKU
BabyBjörn One Air kandekott

BabyBjörn One Air kandekott

BabyBjörn One  Air - puusasõbralik kandekott

Rahvusvaheline Puusaliigese Düsplaasia Instituut (International Hip Dysplasia Institute) on testinud BabyBjörn One Air kandetkotti ning tunnistab selle toote puusasõbralikuks. Vastsündinu beebi puusad on korrektselt toestatud ja hoitud optimaalses asendis, kus tema jalad on suunatud väljapoole. Selline asend soodustab korrektse puusaliigses arengut, mis on beebi esimeste kuude vältel äärmiselt oluline.

Omadused

 • 4 kandmisasendit

Optimaalse kõrgusega asend vastsündinule. Spetsiaalne näoga sissepoole suunatud asend vastsündinutele, mis võimaldab teil kanda last kõrgel oma rinnal. Selline asend pakub kõige enam lähedust ning silmsidet lapsega. Samuti saate selles asendis hõlpsasti jälgida lapse hingamist.

Madalama kõrgusega asend veidi vanematele beebidele. Pärast 4. elukuud on aeg kasutama hakata madalama kõrgusega asendit. Lisamugavuse tagamiseks saab muuta jalaavade laiust (näoga rinna poole suunatult).

Näoga väljapoole suunatud asend. Alates 5. elukuust alates saate te voltida peatoe alla ning kanda beebit kas näoga väljapoole või sissepoole suunatult. Selles eas on lapse kael, puusad ja selgroog piisavalt palju arenenud, et kanda teda just sellises asendis. Paljud beebid tunnevad just rõõmu maailma avastamisest, samal ajal ise turvaliselt toetudes oma ema või isa rinnale.

Lihtne ja turvaline seljal kandmis asend (alates 12. elukuust). Kandekoti asendi muutmine seljale võib toimuda ka koos beebiga. Kui beebi on näoga teie poole suunatult, pöörake kogu kandekott lihtsalt eest taha. Üks õlarihm jääb teile kogu pööramise vältel alati peale, seega on see protsess täiesti turvaline ka beebile endale. Lihtne, turvaline ja mugav - kõik ühe lihtsa liigutusega.

Piirangud: 15kg või 100cm.

 • Ideaalne vastsündinutele - sisseehitatud beebisisu

BabyBjörn One kandekott on anatoomiliselt disainitud, et sobituda sinu kasvava lapse muutuvate soovidega ning sobib ideaalselt vastsündinutele. See tähendab, et teil ei ole tarvis juurde osta mingit eraldi beebisisu.

Püstine asend hoiab hingamisteed vabad ja laseb teil jälgida oma beebi hingamist.

Lapse jalad ja käed saavad BabyBjörn One kandekotis vabalt liikuda, mis võimaldab teie lapsel arendada oma lihaseid, liikumist ja tasakaalu.

 • Ergonoomiline jalaasend

Lai ja reguleeritav isteosa tagab mugava ning ergonoomilise asendi lapse puusadele.

 • Pehmendustega õlavööd

Luksuslikult pehmed õlavööd pakuvad sulle parimat mugavust.

 • Survet vähendav puusavöö

Lai ning vastupidav puusavöö võimaldab kogu raskuse jaotada sinu puusadele.

 • Vastupidav ja reguleeritav peatugi

Hea peatoestus on esimesed 5 kuud väga tähtis, kuniks beebi lihased on piisavalt arenenud, et hoida pead üleval.

 • Lihtne ja turvaline seljal kandmise võimalus

Kui laps on näoga sissepoole suunatult, saad lihtsasti kogu kandekoti viia üle oma seljale, selliselt et laps saaks mugavasti ka sinu seljal olla.

 • Turvalised ja testitud materjalid

Kõik selles tootes kasutatud kangad on õrnad teie lapse nahale ning täiesti turvalised närimiseks või imemiseks. Kõik tootes kasutatavad kangad on testitud ja heaks kiidetud Öko-Tex 100 standardi järgi. See garanteerib, et toote valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kasutatavad materjalid on testitud, nahasõbralikud ja ei sisalda ohtlikke kemikaale. Öko-Tex 100 standard.
Öko-Tex 100 Standard

 • Arendatud koostöös lastearstidega

Antud kandekott on välja arendatud tihedas koostöös lastearstidega. BabyBjörn teeb koostööd juhtivate lastearstide, ämmaemandate ja laste psüholoogidega. Nende inimeste arstilik ekspertiis on BabyBjörni jaoks äärmiselt oluline ning nende inimeste teadmised uute toodete välja töötamisel on hindamatud. BabyBjörn ei lase kunagi toodet turule ilma nende heakskiiduta.

Näitajad

Vanus ja kaal

 • Alates sünnist kuni 3. eluaastani
 • Miinimum: 3,5kg / 53cm
 • Maksimum: 15kg / 100cm
 • Miinimum vanus väljapoole suunatult: 5 kuud
 • Suurim lubatud kaal väljapoole suunatult: 12kg
 • Lastele kaaluvahemikus 3,5-4,5kg, kasutage jalarihmasid, et pingutada jalaavasid

Materjal

Kõik selles tootes kasutatud kangad on õrnad teie lapse nahale ning täiesti turvalised närimiseks või imemiseks. Kõik tootes kasutatavad kangad on testitud ja heaks kiidetud Öko-Tex 100 standardi järgi. See garanteerib, et toote valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kasutatavad materjalid on testitud, nahasõbralikud ja ei sisalda ohtlikke kemikaale.

3D võrkkangas

 • Kangas: 100% polüester
 • Vöörihma vooderdus 100% polüester
 • Jalaavade kangas: 100% puuvill

Testitud ja turvaline

BabyBjörn One Air kandekott vastab Euroopa ja Ameerika Ühendriikide turvastandarditele vastavalt: EN 13209-2:2015 ja ASTM F2236.

Pesemisjuhised

Masinpestav sooja veega. Pesta eraldi. Kasutada võib õrnatoimelisi pesuvahendeid (mitte valgendajat). Mitte kasutada trummelkuivatust.

Lisainfo
Bränd BabyBjorn
Anna tootehinnangut
Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru
Lumav Commerce
Telli teavitus toodete saadavuse kohta
Palun tehke valik ning sisestage meiliaadress. Me anname märku, kui toode on taas saadaval.